Eco – Bru

Vidutinio minkštumo Eco-Bru bambukiniai dantų šepetėliai.

Dantų šepetėliai – keturių spalvų: balti, raudoni, mėlyni ir geltoni. Galima įsigyti arba pakuotus po vieną, kartoninėse dėžutėse, arba keturių dantų šepetėlių rinkinį. Tokioje pakuotėje – skirtingų spalvų dantų šepetėliai, kurie gali būti puikus tvarus šeimos rinkinys, nes spalvos padės atskirti, kuris dantų šepetėlis yra Tavo! Dantų šepetėliai yra apvalia rankena.

Kodėl verta rinktis bambukinį dantų šepetėlį? Bambukas, vienas greičiausiai augančių medžių pasaulyje. Jis gali užaugti net iki 91 cm per dieną (beveik metrą!). Labai svarbu, kad bambukas yra atsinaujinanti medžiaga, o renkantis bambukinį dantų šepetėlį yra išvengiama plastiko atliekų.

Rekomenduojama dantų šepetėlį keisti kas 2 – 3 mėnesius.

Kiekvienais metais išmetama daugiau nei 22 milijonai kilogramų plastikinių dantų šepetėlių. Jie nugula sąvartynuose, laukuose, vandenynuose. Dantų šepetėliui suirti gali užtrukti iki 1000 metų. O net ir suirusio dantų šepetėlio atliekos patenka į žemę ir vandenis. Bambukinis dantų šepetėlis, tai tvari alternatyva prisidedanti prie mažesnio atliekų sukūrimo!

Šių bambukinių dantų šepetėlių šereliai pagaminti iš Nailono 4, jie yra be BPA ir gali būti perdirbami.
Gamintojas rekomenduoja prieš išmetant Eco – Bru dantų šepetėlį, jį išrūšiuoti – pašalinti šerelius ir juos mesti į plastiko rūšiavimo konteinerį, o bambukinį kotelį kompostuoti.

Šie dantų šepetėliai yra tvarūs, be BPA, ekologiški, tinkantys veganams, pakuojami į 100 % perdirbamas kartonines dėžutes.

Šių dantų šepetėlių gamintojai turi SGS sertifikatą, kuris užtikrina, kad gamykla atitinka aplinkosaugos reikalavimus, su darbuotojais yra sąžiningai atsiskaitoma už jų darbą ir darbo sąlygos atitinka valstybinius bei tarptautinius reikalavimus. O gamybai naudojami bambukai yra užauginti tvariai. Eco – Bru dantų šepetėliai yra pagaminti Kinijoje.

Bambukinis dantų šepetėlis, tai tvari alternatyva prisidedanti prie mažesnio atliekų sukūrimo!