FAIR SQUARED

Fair Squared, tai Vokietijoje įsikūrusi įmonė, kuri gamina natūralius kūno priežiūros produktus, draugiškus ne tik kūnui, bet ir aplinkai.

Produktai yra sertifikuoti The Vegan Society, natūralios kosmetikos NaTrue ir sąžiningos prekybos FairTrade etiketėmis. Visi produktai, savo sudėtyje turi dalį sąžiningos prekybos ingredientų ir tokiu būdu užtikrina, kad vietiniams darbuotojams būtų užtikrintos gero darbo sąlygos, sąžiningas atlygis. Laikantis sąžiningos prekybos principų smulkieji verslininkai gali investuoti į tvarią ateitį augančiose šalyse.

Fair Squared siūlo plačią kūno priežiūros liniją, visa ji – pakuota be plastiko, į stiklo indelius arba metalines pakuotes.
Stiklo taroje galite rasti rankų kremus, kūno losjonus, kojų balzamą, pėdų kremą, o metaliniame indelyje lūpų balzamus.

Šie kūno priežiūros produktai tai tvarus pasirinkimas kiekvienam, norinčiam išvengti plastiko atliekų ir rinktis tvaresnes alternatyvas. Stiklas, kitaip nei plastikas gali būti perdirbtas daug kartų neprarandant jo pradinių savybių. O taip pat Fair Squared suteikia galimybę grąžinti stiklo tarą ir užtikrina jos pakartotiną panaudojimą.


Panaudotą ir išplautą FAIR SQUARED stiklo tarą galite atnešti „Full Jar Zero Waste Bulk Store“ parduotuvę (įsikūrusią Kaune adresu Savanorių pr. 190 / Č. Sasnausko g. 53) jų darbo valandomis. Jūs gausite 0,6 Eur nuolaidą kitam apsipirkimui mūsų el. parduotuvėje, o mes pasirūpinsime, kad stiklo tara saugiai pasiektų Vokietiją ir būtų panaudoti dar kartą.