JOLU

Jolu kietieji šampūnai sertifikuoti ICADA sertifikatu, kuris užtikrina, kad produktai yra natūralūs, juose nėra naftos produktų, sulfatų, parabebų, ftalatų, genetiškai modifikuotų organizmų, dirbtinių dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Renkantis Jolu šampūną, kiekvienas suras sau tinkamiausią, nes galima pasirinkti šampūną skirtą riebiems, sausiems, pavargusiems plaukams, taip pat šampūnus, sprendžiančius galvos odos ar pleiskanų problemas.
Gaminant šiuos šampūnus gamintojai naudoja tik ypatingai geros kokybės augalinius aliejus, kurių dėka, Jolu kietieji šampūnai puikiai drėkina plaukus.
Kiekviename šampūno gabalėlyje yra 3 švelnūs putokliai, pagaminti iš augalinių riebalų. Skirtingi žolelių mišiniai, eteriniai aliejai ir žolelių prisotinti aliejai sudaro unikalius receptus pritaikytus įvairiems plaukams ir galvos odai. Kietuose Jolu šampūnuose nėra dirbtinių kvapų, dažiklių, ploviklių, karbamidų, silikonų, natrio laurilsulfato, propilenglikolio ar kitokių sintetinių plaukų priežiūros priedų.