Tvarios šv. Kalėdos

Išsirinkite aplinkai draugiškas dovanas

Kaledinė eglutė

Iki šv. Kalėdų liko

0
dienos
:
0
valandos
:
0
minutės
:
0
sekundės

Kalėdos su mažiau atliekų!

Artėjant Kalėdoms, parduotuvių lentynos prisipildo gausybe spalvų, kalėdinių girliandų ir be abejo - kalėdinių pasiūlymų. Siūlomos kalėdinių dovanų idėjos, skelbiamos didelės akcijos. Tačiau šiais metais kviečiame Jus į Kalėdas su mažiau atliekų!

Kurkime gražiausias metų šventes tvariau, su mažiau plastiko, mažiau blizgučių, mažiau dovanų, kurios dovanojamos, nes “reikia”. Kalėdinės dovanos neprivalo būti didelės, bet jos turi būti padovanos su meile.

Ieškodami dovanų savo artimiesiems ilgai apie juos galvojame, kokie jų pomėgiai, apie ką jie svajoja ir kokia dovana juos pradžiugintų labiausiai. Galbūt girdėjote savo tėvus vis susimąstančius kiek atliekų kiekvieną dieną patenka į sąvartynus? Galbūt Jūsų draugė atsisakė gyvūlinės kilmės produktų siekdama mažiau prisidėti prie klimato kaitos, o brolis pernai per Kalėdas gavo dovanų dviratį, su kuriuo dabar važiuoja į darbą?

Idėjos tvaresnio gyvenimo link mus aplanko dažnai, tačiau kartais reikia nedidelio paskatinimo, kuris suteikia galimybę pradėti.

Jokio galvos skausmo dėl dovanos pakavimo!

Nesukite galvos kaip supakuoti dovanų rinkinį. Prie dovanų rinkinio dėžutės pridėsime lininę natūralią virvelę, džiovintą apelsino griežinėlį bei miške rastą, nukritusę eglės ar pušies šakelę. Tiesiog viską suriškite ir dovana su minimalistiniu įpakavimu puikiai tiks po kalėdine eglute.

P.S. Jei nenorite gauti šių priemonių supakuoti rinkinį - pridėkite komentarą užsisakant :)