Kiekvienas galime prisidėti prie Lietuvos miškų auginimo!

MB “Pasodink medį” iniciatyvos tikslas - sodinti medžius ten, kur jie niekada nebus nukirsti, saugomuose Lietuvos miškuose. Šis projektas yra įgyvendinamas kartu su Nacionaliniu neliečiamojo miško paramos fondu.

Kaip pasodinti medį?

Kviečiame apsiperkant mūsų el.parduotuvėje į krepšelį pridėti pasirinktą medelių kiekį! Visą Jūsų sumokėtą sumą mes perduosime MB “Pasodink medį”, o jie pasirūpins, kad medeliai būtų pasodinti!

Apie pasodintus medžius būsite informuoti el.paštu. O taip pat mes Jums atsiųsime el. sertifikatą patvirtinantį Jūsų pasodintų medelių skaičių. Jei norite, kad Jūsų vardas, pavardė bei pasodintų medelių skaičius būtų paskelbti pasodinkmedi.lt puslapyje įsigyjant medelius mūsų el.parduotuvėje pažymėkite “varnelę” leidžiančią mums Jūsų duomenis perduoti MB “Pasodink medį”.

Nacionalinis neliečiamojo miško paramos fondas
pasodinkmedi.lt

Pirma tokia platforma Lietuvoje

MB “Pasodink Medį” sukūrė pirmą tokią platformą Lietuvoje, suteikiančią galimybę Jums greitai ir paprastai prisidėti prie lietuviško miško sodinimo. Tiesiog pasirinkite kiek medžių šiame miške norėtumėte pasodinti ir MB “Pasodink medį” kartu su Nacionaliniu neliečiamojo miško paramos fondu pasirūpins, kad jie būtų pasodinti miške, kuris niekada nebus kertamas ar naudojamas komerciniais tikslais – tai Jūsų indėlis į žalią, tvarią ir švarią aplinką. Dabar tai galite padaryti ne tik pasodinkmedi.lt puslapyje, bet ir mūsų el.parduotuvėje

Kas yra Nacionalinis Neliečiamojo miško paramos fondas?

Nacionalinis Neliečiamojo miško paramos fondas – tai labdaros ir paramos fondas, kurio misija – prisidėti prie brangiausio Lietuvos turto – miškų išsaugojimo ir gausinimo. Fondo vizija – kurti natūraliai besivystantį mišką, kuris nebus kertamas ar kitaip naudojamas komerciniais tikslais. Fondas teikia finansinę paramą ir ją investuoja į Lietuvos miškų apsaugą bei plėtrą. Daugiau informacijos apie fondą – nelieciamasmiskas.lt.

Nacionalinis neliečiamojo miško paramos fondas
Kaip panaudojamos lėšops

Kaip panaudojamos lėšos, surinktos už medelių sodinimą?

Surinktos lėšos skiriamos Nacionaliniam Neliečiamojo miško paramos fondui, kuris įsipareigoja Lietuvoje pasodinti Jūsų užsakytą medžių skaičių. Fondas lėšas gali skirti miško sodinimui, ugdymui ir priežiūrai. Platformoje pasodinkmedi.lt yra periodiškai viešinama fondo sudarytos ataskaitos apie pasodintų medžių skaičių. Lėšų dalis taip pat skiriama platformos pasodinkmedi.lt administravimui ir palaikymui, užtikrinant, kad Jūs visuomet turėtumėte galimybę paprastai ir greitai prisidėti prie medžių sodinimo ir lietuviško miško puoselėjimo.

Kokie medžiai bus pasodinti?

Yra sodinamos medžių rūšys, tipinės Lietuvos miškams. Rūšys skiriasi priklausomai nuo vietos ir dirvos, siekiant užtikrinti biologinę miško įvairovę ir sąlygas miškui augti ir bręsti

Medžių rūšys
Papasakok savo draugams

Nepamirškite apie šią iniciatyvą papasakoti savo draugams!

Prisidėkite prie šios žalios ir tvarios iniciatyvos papasakodami apie ją savo draugams ir artimiesiems! O galbūt pasodintas medelis gali būti puiki dovana Jūsų draugui, kuriam rūpi žalesnė Lietuvos ateitis.