Zero Waste Path Shop

Zero Waste Path Shop, tai natūralūs, rankų darbo muilai, kietieji šampūnai, dezodorantai ir balzamai iš Jungtinės Karalystės. Gamintojai produktus gamina iš natūralių produktų, visa gaminama produkcija yra draugiška ne tik kūnui, bet ir gamtai. Zero Waste Path produkcijos įpakavimas – tvarus, be plastiko: muilai ir kietieji šampūnai pakuojami į perdirbtą, nebalintą kartoną, kuris gali būti perdirbamas arba kompostuojamas, o dezodorantai ir balzamai į metalines dėžutes, kurios gali būti perdirbamos arba grąžinus gamintojui panaudojamos dar kartą. Zero Waste Path produktus gamina rankomis ir naudoja atsinaujinančią energiją.

Džiaugiamės, kad ZWP produktus visuomet gauname be jokio plastiko, gamintojai atsakingai žiūri į savo produktą atsižvelgdami į visus aspektus nuo naudojamų ingredientų iki kol produktai pasieks galutinį vartotoją.

Visi produktai yra draugiški ne tik žmogui, bet ir gamtai. Visa ZWP tvari kosmetika yra neišbandyta su gyvūnais ir yra veganiška. Gamyboje nenaudojamas palmių aliejus ar SLS.